Addict eau de toilette

2711,00 грн
Обсяг
в наявності
Виробник: Dior
Артикул: 002

Витончений і елегантний фланкер Addict культового Дому Dior нікого не залишить байдужим. Парфуми адресовані молодим, романтичним жінкам, які з легкістю підкорюють чоловічі серця і зачаровують з першого погляду. Витончений, свіжий аромат додає образу природну привабливість та дівочу чарівність. Його легке звучання, чуттєвість і квітково-деревна коштовність притягують увагу оточуючих. Весняний еліксир Addict гармонійно поєднує в собі безтурботність та глибину почуттів.
Свіжий початок композиції звучить неймовірним ароматом мандарина, зігрітого жарким сицилійським сонцем. У серці парфумів панує чарівний акорд жасмину самбак з легким вкрапленням гіркувато-солодкого відтінку олійки неролі. Чарівна база поєднує в собі шляхетне звучання сандалу з теплими ароматами ванілі.

Dior Addict Eau de Toilette від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Dior Addict Eau de Toilette був випущений в 2014. Парфумер: Francois Demachy. Верхня нота: Сицилійський Мандарин; ноти серця: Жасмин Самбак і Неролі з Тунісу; ноти бази: Ваніль і Сандал.