Flower By Kenzo Poppy Bouquet

ХІТ
kenzo-flower-by-kenzo-poppy-bouquet
kenzo-flower-by-kenzo-poppy-bouquetн
2150,00 грн
Обсяг
в наявності
Виробник: Kenzo
Артикул: 074

Ароматна повість про вірне кохання до білих квітів – Kenzo Flower by Kenzo Poppy bouquet. Рожево-білоквіткове парфумерне творіння іменитих парфумерів Дори Багріш-Арно і Альберто Морілласа – це трепетний букет із фруктів і квітів, відтінений деревними акордами.

На початку композиція грає переливами азійської груші – наші. Вона іскриться солодкістю і свіжістю одночасно. Летючі ноти поступово розчиняються і переходять в насичену мелодику хвилювальної солодкої білої гарденії та царственої болгарської троянди. Нота мигдалевого дерева – це автограф аристократичної композиції. Незрівнянна елегантність і легкість заявляє про благородство аромату. Flower by Kenzo Poppy bouquet бренду Kenzo – коли все говорить про височину.

Flower by Kenzo Poppy Bouquet від Kenzo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Flower by Kenzo Poppy Bouquet був випущений в 2020. Flower by Kenzo Poppy Bouquet був створений парфумером Dora Baghriche і Alberto Morillas. Верхня нота: Груша Наші; ноти серця: Гарденія і Болгарська Троянда; базова нота Дерево Мигдалю.