Shalimar Philtre edp

ХІТ
3300,00 грн
Обсяг
в наявності
Виробник: Guerlain
Артикул: 007

Нова сторінка в історії першого східного аромату! Минуло цілих 95 років відтоді, як світу був представлений Shalimar — першовідкривач східного напрямку в парфумерії. І ось, великий Тьєррі Вассер, головний парфумер модного дому Guerlain, подарував аромату нове життя. Це не просто парфумерна композиція, це чаклунське зілля, створене для натхнення, зачаровування і пробудження бажань.

Shalimar Philtre de Parfum — аромат-коханець, що виражає несамовитість, пристрасть і чуттєвість. У кожній краплі золотистого кольору — ціла історія любові, від якої втрачають голову. Парфумерне творіння з відгомонами минулого полонить новими гранями та незвичайними переливами. Воно починає грати бадьорими тонами соковитого жовтого лимона з зеленим бергамотом, поступово відходячи в квіткове серце. А в ньому оксамитові відтінки пудрового ірису звучать в одному темпі з королівським солодко-ніжним жасмином і розкішною трояндою. База східної досконалості надзвичайно оригінально складена з листя пачулі, м'якої ванілі та млосного толуанського бальзаму. Guerlain Shalimar Philtre de Parfum — еліксир пристрасті, шлейф любові.

Shalimar Philtre de Parfum належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Shalimar Philtre de Parfum був випущений в 2020. Парфумер: Thierry Wasser. Верхні ноти: Лимон, Бергамот і Лаванда; ноти серця: Ірис, Жасмин і Троянда; ноти бази: Ваніль, Бальзам Толу і Пачулі.