Mon Guerlain

guerlain-mon-guerlain3
guerlain-mon-guerlain2
2300,00 грн
Обсяг
в наявності
Виробник: Guerlain
Артикул: 054

Ніжність, жіночність та чарівність - це все криється у вишуканій композиції Mon Guerlain. Героїня аромату - одночасно м'яка та сильна, вона чуттєва і знає собі ціну. Її привабливість паморочить голови навколишнім чоловікам, а жінки намагаються бути схожими на неї. Вона надихає джентльменів на необдумані вчинки, а парфумерів - на нові шедеври.

Ця жіночна парфумерна історія починається з витонченого звучання лаванди з Провансу. Індійський жасмин самбак в серці композиції доповнює лавандовий нюанс. А солодкість таїтянської ванілі, що огортає, та таємничий австралійський сандал набувають справді магічного звучання, об’єднуючись у витонченому дуеті.

Mon Guerlain від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Mon Guerlain був випущений в 2017. Mon Guerlain був створений парфумером Thierry Wasser і Delphine Jelk. Верхні ноти: Лаванда і Бергамот; ноти серця: Ірис, Жасмин Самбак і Троянда; ноти бази: Ваніль з Таїті, Кумарин, Австралійський Сандал, Бензоїн, Лакриця і Пачулі.