Mon Guerlain Sparkling Bouquet

ХІТ
guerlain-mon-guerlain-sparkling-bouquet
guerlain-mon-guerlain-sparkling-bouquetn
2300,00 грн
Обсяг
під замовлення
Виробник: Guerlain
Артикул: 051

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Eau De Parfum — квітковий східний ароматі. Його автор — відомий Тьєррі Вассер, а обличчя композиції — неперевершена Анджеліна Джолі. Це ще одна версія Mon Guerlain, цього разу вона уособлює собою радість та іскриться енергію.

Sparkling Bouquet представляє улюблене тріо Mon Guerlain: запашна лаванда Карла з Провансу, чудовий арабський жасмин Самбак і вишукана ваніль із Таїті. Вони доповнені яскравою грушею, чия стигла солодкість і тонкий аромат якнайкраще представляє іскристе щастя і яскраву жіночність, а посилені благородними нотами сандалового шлейфа.

Mon Guerlain Sparkling Bouquet від Guerlain - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Mon Guerlain Sparkling Bouquet був випущений в 2021. Mon Guerlain Sparkling Bouquet був створений парфумером Thierry Wasser і Delphine Jelk. Верхні ноти: Груша, Бергамот і Мандарин; ноти серця: Півонія, Лаванда і Жасмин Самбак; ноти бази: Ваніль з Таїті, Білий Мускус і Сандал.